072-3215221
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הטיפולים במרפאה

 
מרפאת שיניים פירוב שמחה דנט מזמינה אתכם ליהנות מרפואת שיניים מתקדמת לכל המשפחה. אצלנו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות איכותיים למגוון בעיות שיניים בכל טווח הגילאים.
 

בין הטיפולים הניתנים במרפאה:

 

 
 
  • שתלים
 
שתלים דנטלים משמשים כתחליף לשיניים שאבדו או שנעקרו.
שתל דנטלי מחליף את שורש השן, השתל יוצר בסיס לשן קבועה.
והשתלים הדנטלים עשויים לרוב מטיטניום המוחברת ללסת.
 
 
 
שתלים
 
 
 
 
 
  • כירורגיה דנטלית
 
לא כל רופא יכול לבצע טיפולים ניתוחיים דנטליים בפיו של המטופל. רק רופא כירורג יכול לבצע זאת, תוך שימוש עם ציוד רלוונטי. בין הטיפולים הנכנסים תחת קטגוריה זו ניתן למנות: עקירות, השתלות שיניים וכדומה.
 
 
 
כירורגיה דנטלית
 
 
 
 
 
  • שיקום הפה
 
על מנת לשחזר שיניים שאבדו, לשפר את התפקוד והאסתטיקה ברמה הטיפולית, חשוב לבצע שיקום פה. תחת כותרת זו ניתן למנות מגוון טיפולים כגון: כתרים, תותבות וגשרים.
 
 
 
כירורגיה דנטלית
 
 
 
 
 
  • טיפול שורש
 
מדובר באחד הטיפולים השכיחים ביותר בתחום רפואת השיניים, שלרוב יש בו צורך כתוצאה מעששת, זיהומים או טראומה לשן שפגעה את זגוגית השן והגיעו עד למוך השן. הטיפול כולל: פתיחה של השן כדי לסלק את העששת והזיהום, ניקוי וטיהור תעלות השורש ואיטום בחומרי סטריליים ואנטי בקטריאליים.
 
 
 
טיפול שורש
 
 
 
 
 
  • אסתטיקה וציפויי שיניים
 
ציפויי למינייט לשיניים הם ציפויי חרסינה המודבקים על החלק הקדמי של השיניים הקדמיות כדי לשנות פגמי צבע, פגמי צורה, מיקום זוויות ושברים.
ניתן לבצע החל משן אחת ועד למספר השיניים שנחשפות בזמן החיוך.

 
 
 
אסתטיקה וציפויי שיניים
 
 
 
 
 
  • יישור שיניים נסתר
 
שיטה חדשנית ליישור שיניים בעזרת ציוד שקוף כגון פלטות שקופות שמאפשר לכם לאכול ולשתות כל דבר שתרצו. בנוסף ליתרון זה, השיטה גם מאפשר יישור שיניים בחצי מהזמן בהשוואה לשיטות אחרות, ובפחות ביקורים במרפאה.
 
 
 
יישור שיניים מוסתר
 
 
 
 
 
  • הסרת אבנית
 
אבנית יכולה להצטבר על השיניים, גם אם מצחצחים שיניים בהתאם להנחיות. האבנית עלולה ליצור חיידקים, שעלולים להוביל למחלות חניכיים ואפילו לאובדן שיניים. לכן חשוב לצחצח פעמיים ביום, לנקות בחוט דנטלי, להגיע לביקורת תקופתית אצל רופא שיניים ולהסיר אבנית אחת לחצי שנה.

 
 
 
הסרת אבנית
 
 
 
 
אתם מוזמנים לתאם תורים לכל המשפחה וליהנות מפריסת תשלומים נוחה: 072-3215221