072-3215221
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
מרפאת שיניים פירוב שמחה דנט הוקמה על ידי ד"ר שמחה פירוב. לצדו צוות מקצועי המציע טיפולי שיניים מתקדמת לכל בני ובנות המשפחה.
 

אודות ד"ר פירוב

 

 
לד"ר פירוב תואר שני לרפואת שיניים (D.M.D ) באוניברסיטת USMF קישינב, הממוקמת באירופה, בתוכנית לימודים שמוכרת על ידי האיחוד האירופאי וארה"ב. את תקופת הסטאז' ביצע בבית החולים תל השומר, במחלקת פה ולסת. לאחר מכן החל את עבודתו במרפאת שיניים במזרח אירופה, המתמחה באסתטיקה ובכירורגיית פה ולסת.

עם שובו לארץ עבר בהצלחה את שני שלבי בחינות משרד הבריאות. בשנים האחרונות עבד במרפאות שונות ברחבי הארץ, וצבר ידע עשיר וניסיון רב בביצוע טיפולים כירורגיים, שתלים, שיקום הפה וגם בטיפולי אסתטיקה דנטלית ואנדודונטיה (טיפולי שורש). בנוסף ד"ר פירוב מעשיר את ידיעותיו מדי שנה בהשתלמויות ובקורסים המועברים על ידי מיטב המומחים בארץ ובחו"ל .
 
ד''ר שמחה פירוב
 

על המרפאה

 

 
בשנת 2018 הקים ד"ר פירוב את מרפאתו הפרטית בחולון שמציעה לקהל הרחב את כל טיפולי השיניים, כולל: שתלים, הרמות סינוס, כירורגיה, שיקום הפה, ציפויי שיניים והלבנות, יישור שיניים, טיפולי שורש, הסרת אבנית ועוד. המרפאה מצוידת במכשור הדנטלי מתקדם המאפשר ביצוע של כל הטיפולים הדנטליים האפשריים תחת קורת גג אחת.
 
צוות המרפאה ישמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם טיפול שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לפרטים נוספים ולתיאום תור: 072-3215221
 
המרכז לשימור השן והשתלות שיניים לכל המשפחה